Чоловіча сумка через плече на 1 відділ, колір хакі
- Немає в наявності
- Код: 15111
1 199 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка через плече на 1 відділ, колір хакі
1 199 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, слінг, 1 відділ, 2 внутрішні кишені, 2 фронтальні кишені, розмір: 20*25*15 см, хакі
Сумка через плече, слінг, відмінна річ для військових і для людей, котрим приходиться мати при собі різні мілкі предмети. Виготовлена з міцної тканини з якісною фурнітурою та вологостійкими властивостями. Має одне відділення, дві внутрішні кишені, дві фронтальні кишені. Ремінь з"ємний, регульований. Передбачено додаткові кріплення та стяжки.
Розміри:20*25*15 см
Об"єм: 7 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorangd |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Довжина, см | 20 см |
| Кількість відділень | Одне відділення, дві внутрішні кишені, дві фронтальні кишені |
| Наплічний ремінь | Да |
| Об`єм | 7 |
| Стать | Унісекс |
| Розміри (см) | 25*20*15 |
| Функціональність | знімний ремінь, додаткові кріплення |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 1 199 ₴


