Рюкзак шкільний Yes Samurai S-101 одне відділення, дві просторі передні кишені, дві бокові кишені, розмір: 38 x 27 x 14 см

- Немає в наявності
- Код: 559761
3 215 ₴
Познайомте свою дитину з надзвичайно зручним та функціональним шкільним рюкзаком Yes Samurai S-101! Цей м'який рюкзак з ортопедичною спинкою створений для натакння максимального комфорту під час носіння шкільних речей.
Завдяки ущільненому корпусу та ортопедичній спинці з пом'якшувальними подушечками, рюкзак S-101 гарантує правильне положення тіла вашої дитини, забезпечуючи комфорт навіть при перевантаженні підручниками та зошитами. Анатомічні S-подібні лямки розподіляють вагу рівномірно, зменшуючи тиск на плечі.
З різноманітними кишенями та органайзером, рюкзак S-101 допоможе у триманні шкільного приладдя та інших дрібних речей у порядку. Посилене дно з захисним прогумованим покриттям забезпечує стійкість та захист від бруду.
Дизайн рюкзака Yes Samurai S-101 з неординарними нашивками та виразною підвіскою з карабіном неодмінно приверне увагу вашого малюка.
Розмір та характеристики напівкаркасного рюкзака Yes S-101:
Розмір за сіткою: М
Розмір: 38 x 27 x 14 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 17 л
Вага: 0,9 кг (+/- 10%)
З Yes Samurai S-101 ваша дитина буде готова до шкільних пригод з комфортом та стилем!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,9 кг |
| Вологозахищеність | Да |
| Вік | 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Висота | 38 |
| Додаткові відділення | Дві відкриті бічні кишені, прихована кишеня на спинці, відділення для шкільного приладдя, органайзер |
| Застібка | змійка |
| Клас | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | шкільний |
| Об`єм | 15 |
| Ортопедична спинка | Да |
| Особливості | Світловідбивні елементи, EVA каркас, прихована кишеня на спинці рюкзака, 3D тиснення, нашивні елементи |
| Принт | Samurai |
| Розміри (см) | 38*27*14 |
| Світловідбивні елементи | Да |
| Спинка | Ортопедична |
| Тип | шкільний рюкзак |
| Тип рюкзака | для середніх класів |
| Ширина | 27 |
- Ціна: 3 215 ₴











