Гаманець Dr.Bond чоловічий шкіряний 2 відділи для купюр +1 на блискавці розмір: 12*10*3 см чорний

- Немає в наявності
- Код: MSM-4
988 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець Dr.Bond чоловічий шкіряний 2 відділи для купюр +1 на блискавці розмір: 12*10*3 см чорний
Чоловічий гаманець з натуральної шкіри. Передбачено два відділи для купюр та одне на блискавці, яке також можна використовувати для купюр. Вісім осередків для пластикових карт та одне прозоре відділення, підкреслюють функціональність гаманця. Для монет чи інших цінних предметів є внутрішнє відділення на блискавці. Фіксується гаманець магнітною застібкою.
Розмір: 12*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | Внутрішня монетниця, відділення на блискавці |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | Два відділення для купюр+одне на блискавці |
| Кількість віділень для карток | 8 осередків |
| Розміри, см | 12*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | Внутрішня монетниця, внутрішнє відділення на блискавці, прозоре відділення |
| Ширина, см | 12 см |
- Ціна: 988 ₴








