Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 2 отдела для купюр, 12 для карточек, размер: 11.5*10*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 703-A
1 328 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 2 отдела для купюр, 12 для карточек, размер: 11.5*10*3 см, черный
Мужской кошелек Anil из натуральной кожи с хорошими функциональными свойствами. В нем предусмотрено два отдела для купюр, 12 ячеек для пластиковых карт, внутренний отдел для монет на молнии. Имеется прозрачное отделение. Фиксируется кошелек на магнитную застежку.
Размер: 11.5*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | відділ для монет на блискавці, прозоре відділення |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 2 відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 12 осередків для карток |
| Розміри, см | 11.5*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | прозоре відділення, монетниця |
| Ширина, см | 11.5 см |
- Ціна: 1 328 ₴








