Кошелек мужской, Anil, кожаный, 2 отделения для купюр, 8 для карточек, размер: 18.5*9*2 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 706-A
1 652 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, кожаный, 2 отделения для купюр, 8 для карточек, размер: 18.5*9*2 см, черный
Мужской кошелек из натуральной кожи. Имеет два отделения для купюр и два на молнии. Для пластиковых карт предусмотрено восемь ячеек и еще две ячейки для карт microSD или SIM-карт. Имеет кошелек и наружное отделение на молнии для монет или других ценных мелочей. Изготовлен аккуратно и качественно. Застёгивается на магнит.
Размер: 18.5*9*2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 9 см |
| Додаткові відділення | зовнішнє відділення на блискавці, два осередки для карт пам"яті |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 2 відділення для купюр + 2 на блискавці |
| Кількість віділень для карток | 8 осередків для карток |
| Розміри, см | 18.5*9*2 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 2 см |
| Функціональність | два внутрішніх відділення на блискавці, два осередки для карт пам"яті, зовнішнє відділення |
| Ширина, см | 18.5 см |
- Ціна: 1 652 ₴








