Кошелек мужской, Anil, кожаный, 2 отделения для купюр, 11 для карточек, размер: 19*10*2 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 721-A
1 291 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, кожаный, 2 отделения для купюр, 11 для карточек, размер: 19*10*2 см, черный
В модели кошелька предусмотрено: два отделения для купюр, 11 для пластиковых карт, две ячейки для карт памяти, два прозрачных отдела, внутреннее отделение для молнии. Кроме того внутри кошелька расположено еще одно отдельное отделение на кнопке, где есть два отдела для купюр. Изготовлен из натуральной кожи, имеет аккуратный внешний вид, застегивается на магнит.
Размер: 19*10*2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | внутрішнє відділення на блискавці, внутрішнє відділення на кнопці |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 2 відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 11 осередків для карток |
| Розміри, см | 19*10*2 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 2 см |
| Функціональність | внутрішнє відділення на блискавці, внутрішній відділ на кнопці з відділеннями для купюр, два прозорих відділення |
| Ширина, см | 19 см |
- Ціна: 1 291 ₴






