Кошелек мужской, Anil, кожаный, 1 отделение, 2 ячейки для карт памяти, размер: 12*9*2 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 713
1 010 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, кожаный, 1 отделение, 2 ячейки для карт памяти, размер: 12*9*2 см, черный
В данной модели кошелька предусмотрено одно отделение для купюр, одно на молнии, прозрачное отделение, отдел для монет на молнии и две ячейки для карт памяти. Изготовлен из натуральной кожи, аккуратный и удобный в использовании. Закрывается на магнитную застежку.
Размер: 12*9*2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 9 см |
| Додаткові відділення | два відділення для карт пам"яті, відділ для монет |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 1 відділення для купюр |
| Розміри, см | 12*9*2 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 2 см |
| Функціональність | два осередки для карт пам"яті, відділення на блискавці, прозоре відділення, відділ для монет |
| Ширина, см | 12 см |
- Ціна: 1 010 ₴








