Кошелек мужской Piroyce 108 кожзаменитель три отдела для купюр размер: 12*10*3 см черный

- Немає в наявності
- Код: 108
740 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской Piroyce 108 кожзаменитель три отдела для купюр размер: 12*10*3 см черный
Кошелек имеет три отдела для бумажных денег одно из которых на молнии три ячейки для пластиковых карточек два прозрачных отделения монетница на кнопке. Дополнительное отделение на молнии. Изготовлен из кожзаменителя
Размеры: 12*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 12 см |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | Три відділення для купюр, одне з них на блискавці |
| Кількість віділень для карток | 4 осердя для карток |
| Матеріал | Шкірзамінник |
| Розміри, см | 12*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | Два прозорих відділення |
| Ширина, см | 10 см |
- Ціна: 740 ₴








