Класичний чоловічий гаманець з екошкіри MSM-1

- Немає в наявності
- Код: MSM-1
644 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий гаманець з екошкіри MSM-1
Класичний чоловічий гаманець з екошкіри MSM-1. Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 4 відділення для карток, 2 - для купюр, 1 - для монет, 1 відділення на блискавці. Колір: чорний
Розміри: 11.5х9х2
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
- Ціна: 644 ₴







