Компактний чоловічий гаманець з екошкіри H131

- Немає в наявності
- Код: H131
629 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний чоловічий гаманець з екошкіри H131
Компактний чоловічий гаманець з екошкіри H131. Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 3 відділення для карток, 2 - для купюр, 1 - для монет, 2 відділення на блискавці, 3 прозорих відділення. Колір: чорний
Розміри: 11х9х2.5
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
- Ціна: 629 ₴









