Невеликий практичний чоловічий гаманець з екошкіри H14

- Немає в наявності
- Код: H14
606 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий практичний чоловічий гаманець з екошкіри H14
Невеликий практичний чоловічий гаманець з екошкіри H14. Такий гаманець найкраще підходить для щоденного використання. Він має компактні розміри з гарною функціональністю. Має 3 відділення для карток, 2 - для купюр, 1 - для монет, 1 відділення на блискавці Колір: чорний
Розміри: 11.5х10х2.5
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
- Ціна: 606 ₴







