Зручна чоловіча сумка через плече Wallaby 2760

- Немає в наявності
- Код: 2760
433 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна чоловіча сумка через плече Wallaby 2760
Зручна чоловіча сумка через плече Wallaby 2760 досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Для кріплення плечового ременю використана якісна фурнітура, що дозволяє переносити в такій суці багато речей різної ваги. Сумка має одне містке основне відділення на блискавці, також кишені на блискавці спереду.
Розміри: 37х23х16
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Виробник | Валлабі |
- Ціна: 433 ₴










