Зручна та компактна брезентова чоловіча сумка через плече Gorangd FB9906

- Немає в наявності
- Код: FB9906
400 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та компактна брезентова чоловіча сумка через плече Gorangd FB9906
Зручна та компактна брезентова чоловіча сумка через плече Gorangd FB9906 - якісна та практична сумка. Має 2 відділення на блискавці, всередині якого розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, ручка. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 15х13х7 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 400 ₴









