Містка сумка через плече для чоловіків 8112

- Немає в наявності
- Код: 8112
509 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка сумка через плече для чоловіків 8112
Містка сумка через плече для чоловіків 8112 - стильна класична сумка з якісного матеріалу для чоловіків, має кілька відділень на блискавці, фронтальну, задню, внутрішні кишені, ремінь через плече. Виконана в чорному кольорі. Міцна та функціональна модель на кожний день.
Розміри: 23х17х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 509 ₴











