Практична сумка для чоловіків через плече Gorangd 3380

- Немає в наявності
- Код: 3380
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та якісна сумка для чоловіків через плече Gorangd 3318
Зручна та якісна сумка для чоловіків через плече Gorangd 3318 - якісна та практична сумка. Має одне основне відділення на блискавці, всередині розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь, що регулюється. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 25х20х7
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 720 ₴










