Брезентова невелика чоловіча сумка через плече FB 001

- Немає в наявності
- Код: FB 001
530 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брезентова невелика чоловіча сумка через плече FB 001
Брезентова невелика чоловіча сумка через плече FB 001 - якісна та практична сумка. Має два основних відділення на блискавці, всередині яких розміщені кишені для дрібниць, на передній стінці розміщена кишеня на блискавці під клапаном на липучці та кишеня на задній поверхні. Також є наплічний ремінь и ручка для зручності. Завдяки легкості та функціональності ідеально підходить для стильних активних чоловіків будь-якого віку.
Розмір: 22х15х9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка через плече |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня, Наплічний ремінь |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 530 ₴










