Якісна та зручна сумка через плече чоловіча 5112

- Немає в наявності
- Код: 5112
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна та зручна сумка через плече чоловіча 5112
Якісна та зручна сумка через плече чоловіча 5112 - стильна сумка чорного кольору з зображенням логотипів відомих спортивних брендів. Функціональна модель, яка дозволить мати все необхідне під рукою і не сковувати рухів. Сумка має 2 містких відділення на блискавці, 1 кишеню на фронтальному боці. Також є наплічний ремінь, що регулюється.
Розміри: 23х17х7
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
- Ціна: 454 ₴











