Сумка брезентова через плече Gold Be А001

- Немає в наявності
- Код: А001
812 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка брезентова через плече Gold Be А001
Сумка брезентова через плече А001 - зручна чоловіча сумка, виготовлена з міцної тканини. Має декілька відділень так кишень. Чудово підійде для повсякденного використання під будь-який стиль одягу. Колір:синій, чорний, хакі. Розмір:30*28*11см.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | середній |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень на блискавці | 3-4 |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Особливості | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні, відділення з внутрішньої сторони |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для чоловіків, для жінок |
| Користувацькi характеристики | |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Глибина | 11 см |
- Ціна: 812 ₴











