Сумка через плече Wallaby "26531"

- Немає в наявності
- Код: 26531
747 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, Wallaby "26531"
Багатофункціональна сумка через плече, Wallaby "26531" досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Для кріплення плечового ременю використана якісна фурнітура, що дозволяє переносити в такій суці багато речей різної ваги. Сумка має два містких відділення, а також фронтальні кишені на блискавці.
Розміри: 34х25х17
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 747 ₴









