Сумка через плече Wallaby "2665"

- Немає в наявності
- Код: 2665
375 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече Wallaby "2665"
Сумка через плече Wallaby "2665" - якісна та практична сумка через плече. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захистить речі від пилу та вологи. Сумка має одне основне відділення, а також кишені на блискавці спереду та ззаду. Ідеальний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі.
Розміри: 20х13х24
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Виробник | Валлабі |
- Ціна: 375 ₴









