Сумка через плече, барсетка Wallaby "2663"

- Немає в наявності
- Код: 2663
255 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, барсетка Wallaby "2663"
Багатофункціональна сумка через плече, барсетка Wallaby "2663" досить містка, не втрачає форму при наповненні. Виготовлена з тканини середньої жорсткості, чудово захищає вміст від вологи та пилу. Для кріплення плечового ременю використана якісна фурнітура, що дозволяє переносити в такій суці багато речей різної ваги. Сумка має одне містке основне відділення на блискавці, також кишені на блискавці спереду та на задній поверхні.
Розміри: 18х12х9
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Виробник | Валлабі |
- Ціна: 255 ₴









