Невелика сумка чоловіча через плече 06803

- Немає в наявності
- Код: 06803
417 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка чоловіча через плече 06803
Невелика сумка чоловіча через плече 06803 - стильна, практична та компактна сумка. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Для зручності передбачено ручку та наплічний ремінець. Виконана в кількох кольорах. Передбачена спеціальна петля для кріплення на пояс.
Розмір:18*15*8см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 417 ₴











