Наплічна чоловіча сумка з тканини, через плече 0483

- Немає в наявності
- Код: 0483
401 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наплічна чоловіча сумка з тканини, через плече 0483
На сьогодні наплічна чоловіча сумка перейшла в категорію життєвонеобхідних аксесуарів. Різноманітні гаджети, без яких ми вже не уявляємо согоднішнє життя, необхідно якось носити з собою. Крім того, такі речі як ключі, гаманець, документи та багато інших предметів, прекрасно розміщуються в наплічну сумку. Ця модель має достатньо кишень та відділень, практична та зручна. Колір- чорний. Більш датальна інформація по телефону вказаному на сайті.
Розмір: 25*18*7см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Ціна: 401 ₴







