Чоловіча сумка з тканини, через плече 0489

- Немає в наявності
- Код: 0489
401 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка з тканини, через плече 0489
При насиченому ритмі повсякденного життя, чоловіча сумка стала не просто аксессуаром "на кожен день", а незмінним супутником у всіх справах. Виконана в класичному стилі із багатьма відділеннями і кишенями, така сумка безперечно зможе стати надійним "сейфом"для грошей, документів, ключів, телефона та інших необхідних речей. Виготовлена в чорному кольорі. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 20*16*9см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
- Ціна: 401 ₴







