Сумка-слінг через плече "Playboy" 815-1

- Немає в наявності
- Код: 815-1
417 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-слінг через плече "Playboy" 815-1
В сьогоднішньому світі, в неймовірній кількості стилів, дизайнерских рішень та фасонів, буває важко підібрати для саме той аксесуар, який мав би бути найбільш функціональним і практичним. До Вашої уваги одна із моделей чоловічих сумок через плече, слінг "Playboy" 815-1. Однією із особливостей цієї сумки, є розміщення на її боковій частині USB-роз"єму, що може мати для користувача важливе значення. Виготовлена в різних кольорах, що дозволить підібрати для себе найбільш підходящий. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 24*15*18см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віділення | 2 основних, 1 основні, кишені на лицевій стороні на блискавці, кишеня на лицевій стороні |
- Ціна: 417 ₴











