Чоловіча сумка через плече 1124

- Немає в наявності
- Код: 1124
406 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече 1124
Чоловічі сумки через плече-популярний варіант на кожен день. В них вміститься усе що потрібно чоловікам: телефон,гаманець,особисті документи, блокноти, книги, чи невеликі планшети. Чоловіча сумка через плече 1124 - стильна, практична у спортивному стилі. Має два основних відділення, а також кишеню на блискавці на лицевій стороні під клапаном. В наявності в чорному кольорі.
Розмір: 20х16х10см.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Відділення | внутрішні кишені, 2 основних |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан/блискавка |
- Ціна: 406 ₴









