Чоловіча сумка-слінг через плече "Shengfute" 1905

- Немає в наявності
- Код: 1905
417 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-слінг через плече "Shengfute" 1905
Чоловіча сумка-слінг через плече "Shengfute" 1905 - стильна та практична сумка через плече. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має два відділення на блискавці, в якому можна розмістити гаманець, телефон, записник та інші необхідні речі. Також є кишенька на лицевій стороні. Для зручності носіння передбачено плечовий ремінець. В наявності в чорному, синьому, та сірому кольорі.
Розмір: 30*16*12см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Віділення | 2 основних |
- Ціна: 417 ₴











