Чоловіча сумка через плече "StarDragon 6165"

- Немає в наявності
- Код: 6165
356 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече "StarDragon 6165"
Чоловіча сумка через плече "StarDragon 6165"- сумка невеликого розміру через плече, в класичному дизайні чорного кольору, така модель ніколи не буде зайвою у чоловічому гардеробі. Декілька відділень та кишень на блискавці дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Для зручності передбачено ручку та наплічний ремінець.
Розмір:20*13*7см
| Основні | |
|---|---|
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стиль | Casual |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Відділення | зовнішня кишеня на блискавці, 1 основні |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 356 ₴










