Якісна чоловіча сумка через плече 181

- Немає в наявності
- Код: 181
485 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка через плече 181
Чоловічі сумки через плече набули широкого поширення у наш час у різних сферах.ЧЯкісна чоловіча сумка через плече 181 - сумка через плече, в класичному дизайні для повсякденного використання. Така модель ніколи не буде зайвою у чоловічому гардеробі. Має кілька відділень та кишень на блискавці, що дозволять зручно та функціонально розмістити всі необхідні речі. Для зручності передбачено ручку та наплічний ремінець.
Розмір: 22*27*13 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
- Ціна: 485 ₴











