Чоловіча сумка слінг через плече, 1 відділ, 2 фронтальні кишені, чорна
- Немає в наявності
- Код: XM926
891 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка слінг через плече, 1 відділ, 2 фронтальні кишені, чорна
891 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, слінг, 1 відділ, внутрішня кишеня, 2 фронтальні кишені, розмір: 28*20*10 см, чорна
Сумка через плече, слінг, відмінна річ для військових і для людей, котрим приходиться мати при собі різні мілкі предмети. Виготовлена з міцної тканини з якісною фурнітурою та вологостійкими властивостями. Має одне відділення, внутрішню кишеню на блискавці, дві фронтальні кишені. Передбачені бокові кишені, одна із них на блискавці інша сітчаста. Ремінь регульований по довжині, надійно закріплений до корпусу сумки. Передбачено додаткові кріплення та стяжки.
Розміри:28*20*10 см
Об"єм: 5 л
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищеність | Да |
| Висота | 28 см |
| Довжина, см | 20 см |
| Кількість відділень | Одне відділення, внутрішня кишеня на блискавці, дві фронтальні кишені, бічні кишені |
| Наплічний ремінь | Да |
| Об`єм | 5 |
| Стать | для чоловіка |
| Розміри (см) | 28*20*10 |
| Функціональність | додаткові кріплення та стяжки |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 891 ₴


