Сумка через плече, слінг, брезентова, два відділи, дві фронтальні кишені, розмір: 30*17*8 см, хакі
- Немає в наявності
- Код: 17101-1
745 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка через плече, слінг, брезентова, два відділи, дві фронтальні кишені, розмір: 30*17*8 см, хакі
745 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, слінг, брезентова, два відділи, дві фронтальні кишені, розмір: 30*17*8 см, хакі
Лаконічна, міцна сумка на одне плече, слінг, з двома відділеннями на блискавках, має дві кишені на лицевій стороні, одназ яких відкитого типу. Виготовлена з міцного, зносостійкого матеріалу, брезенту, що значно підвищує її зносостійкість та довговічність. Передбачене спеціальне вологовідштовхувальне просочення, що надійно збереже вміст сумки від випадкового попадання вологи та пилу.Практична, зручна брезентова сумка може стати надійним помічником в різноманітних ситуаціях.
Розміри: 30*17*8 см
Об"єм: 4 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищеність | Да |
| Висота | 30 см |
| Довжина, см | 17 см |
| Кількість відділень | Два відділення, дві кишені на лицьовій стороні |
| Матеріал | Брезент |
| Наплічний ремінь | Да |
| Об`єм | 4 |
| Розміри (см) | 30*17*8 |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 745 ₴


