Косметичка жіноча, в комплекті 3 шт. різних розмірів, на блискавці, текстиль, біла, принт-квіти

- Нет в наличии
- Код: 088-2-2
972 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Косметичка жіноча, в комплекті 3 шт. різних розмірів, на блискавці, текстиль, принт квіти
Косметичка один із самих улюблених жіночих аксесуарів. Це надійне місце для зберігання різноманітних косметичних засобів. Необхідна річ для кожної жінки. В комплекті три штуки різних розмірів, які мають жорсткий каркас обтягнутий тканиною. Зачиняються на блискавку. Такий варіант виконання надійно збереже різноманітні дрібниці та косметику від випадкових притиснень та пошкоджень. Сумочка для косметики та необхідних дрібниць додає жінці відчуття комфорту та гарний настрій.
Розмір 1: 20*15*12 см
Розмір 2: 18*14*11 см
Розмір 3: 15*12*10 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см14 см12 см |
| Водовідштовхування | Да |
| Довжина, см | 20 см18 см15 см |
| Цвет | білий, принт квіти |
| Кількість віділень | Одне відділення |
| Особенности | жорсткий каркас, двохстороння блискавка |
| Розміри (см) | 20*15*12 см18*14*11 см15*12*10 см |
| Пол | для жінки |
| Ширина | 12 см11 см10 см |
- Цена: 972 ₴







