Скринька для прикрас, 6 осередків, дзеркальце, металева застібка, розмір: 22*15*7 см рослинний принт

- Нет в наличии
- Код: MRA-8820
961 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скринька для прикрас, 6 осередків, дзеркальце, металева застібка, розмір: 22*15*7 см рослинний принт
Необхідна річ для кожної жінки. Різноманітні дрібниці, прикраси, та інші цінні предмети потрібно десь зберігати, щоб випадково не втратити. Скринька зачиняється на металеву застібку, що запобігає випадковому відкриттю. На внутрішній частині передбачене дзеркальце, а шість осередків дозволять вмістити все необхідне. Виготовлена в світло-рожевому кольорі з рослинним принтом. Внутрішня частина оздоблена замшею бежевого кольору. Така скринька може стати гарною ідеєю для подарунка коханій жінці.
Розміри: 22*15*7 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Водовідштовхування | Да |
| Довжина, см | 22 см |
| Кількість віділень | шість осередків |
| Материал | текстиль, замша |
| Особенности | дзеркальце на внутрішній частині |
| Розміри (см) | 22*15*7 см |
| Пол | для жінки |
| Ширина | 7 см |
- Цена: 961 ₴







