Сумка через плече з водонепроникної тканини, 1 відділ, 2 фронтальні кишені, чорна

- Немає в наявності
- Код: XM927
945 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече, слінг, 1 відділ, внутрішня кишеня, 2 фронтальні кишені, розмір: 30*25*12 см, чорна
Сумка через плече, слінг, відмінна річ для військових і для людей, котрим приходиться мати при собі різні мілкі предмети. Виготовлена з міцної тканини з якісною фурнітурою та вологостійкими властивостями. Має одне відділення, внутрішню кишеню на блискавці, дві фронтальні кишені. Ремінь регульований по довжині, надійно закріплений до корпусу сумки. Передбачено додаткові кріплення та стяжки.
Розміри:30*25*12 см
Об"єм: 9 л
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищеність | Да |
| Висота | 25 см |
| Довжина, см | 25 см |
| Кількість відділень | Одне відділення, внутрішня кишеня на блискавці, дві фронтальні кишені, бічні кишені |
| Наплічний ремінь | Да |
| Об`єм | 10 |
| Стать | для чоловіка |
| Розміри (см) | 30*25*12 |
| Функціональність | додаткові кріплення та стяжки |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 945 ₴








