Сумка дорожня (шопер) з тканини 1 відділ на блискавці+гаманець дотакткова кишеня розмір: 35*33*10 см рожева

- Немає в наявності
- Код: 99939-4-2
783 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня (шопер) з тканини 1 відділ на блискавці+гаманець, дотакткова кишеня, розмір: 35*33*10 см, рожева
Текстильна сумка (шопер), гарна альтернатива звичним поліетиленовим пакетам, які ми часто використовуємо в повсякденному житті. Сумка довговічна, зносостійка, можна прати вручну або в пральній машині. Використовувати сумку можна для походу за покупками чи для особистих речей. Екологічний матеріал безпечний для продуктів харчування. Сумка має одне відділення, дві внутрішні відкриті кишені та кишеню на лицевій стороні. В комплект входить оригінальний гаманець, розміром 20*12*3 см, який пристібається до сумки з допомогою карабіна. Є з"ємний ремінь довжиною 105 см.
Розміри: 35*33*10 см
Об"єм: 11 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Глибина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 |
| Довжина, см | 33 |
| Додаткові відділення | 2 внутрішні кишені, 1 кишеня на лицьовій стороні, гаманець 20*12*3 см |
| Застібка | змійка |
| Об`єм | 10 |
| Особливості | Міцні тканинні ручки, знімний ремінь 105 см |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | маленький |
| Розміри (см) | 35*33*10 |
| Розташування | горизонтальний |
| Функціональність | Додаткова кишеня, верхні ручки з міцної тканини, тканинний гаманець |
| Ширина | 33 |
- Ціна: 783 ₴








