Сумка дорожня (шопер) з тканини 1 відділ на блискавці+гаманець на карабіні розмір: 37*33*8 см чорна

- Немає в наявності
- Код: 22121
826 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня (шопер) з тканини 1 відділ на блискавці+гаманець на карабіні, розмір: 37*33*8 см, чорна
Текстильна сумка (шопер), гарна альтернатива звичним поліетиленовим пакетам, які ми часто використовуємо в повсякденному житті. Сумка довговічна, зносостійка, можна прати вручну або в пральній машині. Використовувати сумку можна для походу за покупками чи для особистих речей. Екологічний матеріал безпечний для продуктів харчування. В комплект входить оригінальний гаманець-іграшка, розміром 19*10*2 см, який пристібається до сумки з допомогою карабіна. Є з"ємний ремінь довжиною 115 см.
Розміри: 37*33*8 см
Об"єм: 10 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Глибина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 |
| Довжина, см | 33 |
| Додаткові відділення | 1 внутрішній гаманець-іграшка 19*10*2 см |
| Застібка | змійка |
| Об`єм | 10 |
| Особливості | Міцні тканинні ручки, знімний ремінь 115 см |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | маленький |
| Розміри (см) | 37*33*10 |
| Розташування | горизонтальний |
| Функціональність | Додаткова кишеня, верхні ручки з міцної тканини, тканинний гаманець |
| Ширина | 33 |
- Ціна: 826 ₴








