Косметичка чоловіча з тканини 1 відділ додаткова кишеня ручка розмір: 22*15*8 см синя

- Нет в наличии
- Код: 8055-1
594 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Косметичка чоловіча з тканини 1 відділ додаткова кишеня ручка розмір: 22*15*8 см синя
Чоловіча сумочка-косметичка – це необхідна і практична річ для подорожі. Передбачено одне відділення для різноманітних дрібниць і додаткова зовнішня кишеня. Для зручності носіння на боковій частині розташована ручка.
Розмір: 22*15*8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Довжина, см | 22 см |
| Додаткові відділення | бокове відділення на блискавці |
| Застежка | Молния |
| Кількість віділень | Одне відділення |
| Розміри (см) | 22*15*8 см |
| Пол | для чоловіка |
| Функциональность | ручка |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 594 ₴








