Мужской клатч Anil натуральная кожа, 5 для купюр, 14 ячеек для карточек, размер: 22.5*12*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 708-A
2 068 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской клатч Anil натуральная кожа, 5 для купюр, 14 ячеек для карточек, размер: 22.5*12*3 см, черный
Мужской клатч, портмоне закрывается на молнию. На внутреннем развороте расположены 5 отделов для купюр, 14 ячеек для карточек, три прозрачных отделения, отделения на молнии и две ячейки для карт памяти. На внешней стороне размещено дополнительное отделение на молнии. на запястье.
Размер: 22.5*12*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 12 см |
| Додаткові відділення | два відділення для карт пам"яті, 3 прозорі відділення |
| Кількість відділень для купюр | 5 відділень для купюр |
| Кількість віділень для карток | 14 осередків для карток |
| Розміри, см | 22.5*12*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | зовнішнє відділення, ремінець на зап"ястя |
| Ширина, см | 22.5 см |
- Ціна: 2 068 ₴








