Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 2 отдела для купюр, 9 для карточек, размер: 10.5*9.5*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 688-A
1 199 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 2 отдела для купюр, 9 для карточек, размер: 10.5*9.5*3 см, черный
Качественный мужской из натуральной кожи имеет два отделения для купюр и девять ячеек для пластиковых карточек. Предусмотрены два прозрачных отделения и наружное отделение на молнии. Фиксируется магнитной застежкой.
Размер: 10.5*9.5*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10.5 см |
| Додаткові відділення | два прозорих відділення, зовнішній відділ на блискавці |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 2 відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 9 осередків для карток |
| Розміри, см | 10.5*9.5*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | два прозорих відділення, зовнішній відділ для монет |
| Ширина, см | 9.5 см |
- Ціна: 1 199 ₴








