Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 4 ячейки для карточек 2 для купюр, размер: 12.5*10*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 208
1 080 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, натуральная кожа, 4 ячейки для карточек 2 для купюр, размер: 12.5*10*3 см, черный
Мужской кошелек из натуральной кожи. Есть два отделения для купюр и еще одно на молнии. Для пластиковых карт предусмотрено четыре ячейки и еще две ячейки для карт microSD или SIM-карт. Есть два прозрачных отделения. Для монет или других ценных мелочей внутри расположено отделение на кнопке. Изготовлен аккуратно и качественно. Застёгивается на кнопку.
Размер: 12.5*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | два прозорих відділення, два осередки для карт пам"яті |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | 2 відділення для купюр + 1 на блискавці |
| Кількість віділень для карток | 4 осердя для карток |
| Розміри, см | 12.5*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | два осередки для карт пам"яті, два прозорих відділення, внутрішній відділ для монет |
| Ширина, см | 12.5 см |
- Ціна: 1 080 ₴








