Кошелек мужской, Anil, кожаный с зажимом, 12 ячеек для карточек, размер: 11*8*2 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 730-A
1 048 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской, Anil, кожаный с зажимом, 12 ячеек для карточек, размер: 11*8*2 см, черный
Компактный, удобный мужской кошелек с металлическим зажимом для купюр, имеет 12 ячеек для пластиковых карточек и две ячейки для карт памяти. На наружной части расположен отдел для монет на кнопке. Изготовлен из натуральной кожи, качественно сшит. , удобен в использовании, закрывается на магнит.
Размер: 11*8*2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anil |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 8 см |
| Додаткові відділення | два відділення для карт пам"яті, зовнішнє відділення |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | затискач |
| Кількість віділень для карток | 12 осередків для карток |
| Розміри, см | 11*8*2 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 2 см |
| Функціональність | два осередки для карт пам"яті, зовнішнє відділення |
| Ширина, см | 11 см |
- Ціна: 1 048 ₴








