Кошелек мужской кожаный, Moro, один отдел для купюр, 5 ячеек для карточек, размер: 12*10*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 208B
1 032 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской кожаный, Moro, один отдел для купюр, 5 ячеек для карточек, размер: 12*10*3 см, черный
Модель кошелька предусматривает одно отделение для купюр и дополнительное на молнии. Имеется внутренний отдел монет на кнопке. Для пластиковых карт предусмотрено пять ячеек. Изготовлен из натуральной кожи, имеет стильный, аккуратный вид. Фиксируется кнопкой.
Размер:12*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MORO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | внутрішнє відділення на блискавці |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | Одне відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 5 осередків для карток |
| Розміри, см | 12*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | відділення на блискавці, відділ для монет |
| Ширина, см | 12 см |
- Ціна: 1 032 ₴








