Кошелек мужской из натуральной кожи, Moro, 2 отдела для купюр, 16 для карточек, размер: 13*10*3 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 308
1 094 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошелек мужской из натуральной кожи, Moro, 2 отдела для купюр, 16 для карточек, размер: 13*10*3 см, черный
Кошелек мужской Moro, имеет два отдела для купюр, дополнительное на молнии, 14 ячеек для пластиковых карточек, отдел для монет на кнопке. Изготовлен из натуральной кожи, имеет стильный, презентабельный вид. Фиксируется кнопкой.
Размер:13*10*3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MORO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 10 см |
| Додаткові відділення | внутрішнє відділення на блискавці |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | Два відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 16 осередків для карток |
| Розміри, см | 13*10*3 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 3 см |
| Функціональність | відділення на блискавці, відділ для монет |
| Ширина, см | 13 см |
- Ціна: 1 094 ₴








