Мужской кошелек, Moro, с зажимом, отделение для купюр, наружная монетница, размер: 12*9*2.5 см, черный

- Немає в наявності
- Код: 208T
972 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской кошелек, Moro, с зажимом, отделение для купюр, наружная монетница, размер: 12*9*2.5 см, черный
Модель кошелька имеет дополнительную функциональность, а именно металлический зажим для купюр. Предусмотрено одно отделение для купюр, одно на молнии, шесть ячеек для карточек и отдел монет на внешней части кошелька. Изготовлен из натуральной кожи, качественно и аккуратно сшит. Закрывается на кнопке.
Размер: 12*9*2.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MORO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 12 см |
| Додаткові відділення | Зовнішня монетниця, внутрішнє відділення на блискавці |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | Одне відділення для купюр |
| Кількість віділень для карток | 6 осередків |
| Розміри, см | 12*9*2.5 см |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина, см | 2,5 см |
| Функціональність | зовнішній відділ для монет, металевий затискач для купюр |
| Ширина, см | 9 см |
- Ціна: 972 ₴








