Тактичний рюкзак №738 на 45-50 літрів

- Нет в наличии
- Код: 738
2 250 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний рюкзак об'ємом 45 літрів. Функціональний та компактний. Виготовлений з високоякісноі міцноі тканини типу кордура. Рюкзак має багато функціональних відділень як зовні так і в середині. На фасаді і бокових сторонах рюкзака нашиті MOLLE-стропи ( для навішування додаткового спорядження або тактичних підсумок). Дуже якісне пошиття, та якісна фурнітура.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Объем | 45 л |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Кордура |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 31 см |
| Высота | 27 см |
- Цена: 2 250 ₴






