Великий військовий рюкзак №7001 на 65 літрів

- Нет в наличии
- Код: 7001
3 050 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Великий військовий рюкзак №7001 на 65л. Функціональний та компактний. Виготовлений з високоякісноі міцноі тканини типу кордура. Рюкзак має багато функціональних відділень як зовні так і в середині. На фасаді і бокових сторонах рюкзака нашиті MOLLE-стропи ( для навішування додаткового спорядження або тактичних підсумок). Дуже якісне пошиття, та якісна фурнітура.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Объем | 80 л |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 36 см |
| Высота | 26 см |
- Цена: 3 050 ₴







