Тактичний рюкзак №985 на 45л

- Нет в наличии
- Код: 985
2 450 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний рюкзак об'ємом 45 літрів. Функціональний та компактний. Виготовлений з високоякісноі міцноі тканини типу кордура. Рюкзак має багато функціональних відділень як зовні так і в середині. На фасаді і бокових сторонах рюкзака нашиті MOLLE-стропи ( для навішування додаткового спорядження або тактичних підсумок). Дуже якісне пошиття, та якісна фурнітура.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 45 л |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Кордура |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 25 см |
- Цена: 2 450 ₴










