Тактичний штурмовий рюкзак на 15л

- Нет в наличии
- Код: 085
1 450 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний штурмовий рюкзак об'ємом 15 літрів. Функціональний та компактний. Виготовлений з високоякісноі міцноі тканини типу кордура. Рюкзак має багато функціональних відділень як зовні так і в середині. На фасаді і бокових сторонах рюкзака нашиті MOLLE-стропи ( для навішування додаткового спорядження або тактичних підсумок). Дуже якісне пошиття, та якісна фурнітура.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 15 л |
| Цвет | Черный |
| Материал | Кордура |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 13 см |
- Цена: 1 450 ₴








