Сучасна оригінальна сумка-слинг з екошкіри 7141

- Немає в наявності
- Код: 7141
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна оригінальна сумка-слинг з екошкіри 7141
Сучасна оригінальна сумка-слинг з екошкіри 7141 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар необхідний в кожному гардеробі. Має одне відділення на блискавці, фронтальну кишеню. Ремінь регулюється по довжині.
Розмір: 25х16х7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | середня |
- Ціна: 720 ₴











