Якісна оригінальна сумка-слинг Jack Lu для чоловіків з USB+кабель 660

- Немає в наявності
- Код: 660
541 ₴
+380 (97) 947-71-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна оригінальна сумка-слинг Jack Lu для чоловіків з USB+кабель 660
Якісна оригінальна сумка-слинг Jack Lu для чоловіків з USB+кабель 660 - чудовий вибір для активних людей. Практична модель, незамінна в умовах міста. Зручний, легкий та практичний аксесуар для чоловіків, необхідний в кожному гардеробі. Має 2 відділення на блискавці, фронтальну кишеню. Ремінь сумки виготовлений з міцної нейлонової стропи, регулюється по довжині.
Розмір: 28х16х6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка через плече/Наплічна сумка |
| Жорсткість | середня |
- Ціна: 541 ₴







